پیام علامه مفتی زاده به آیت الله طالقانی: بخاطر نادانی عدهای سنگر جهاد را خالی نگذارید/ روزنامه اطلاعات
۰۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵
شناسه : 1077
12
سنندج - علامه احمد مفتی زاده رهبر مذهبی سنندج در پیامی به حضرت آیت الله طالقانی ضمن ابراز تأسف از سوی خود و مردم کردستان از واقعه دستگیری عروس و فرزندان ایشان از آیت الله طالقانی مجاهد بزرگ خواست تا سنگر جهاد را به خاطر نادانی عدهای خالی نگذارد
منبع : روزنامه اطلاعات
پ
پ

سنندج – علامه احمد مفتی زاده رهبر مذهبی سنندج در پیامی به حضرت آیت الله طالقانی ضمن ابراز تأسف از سوی خود و مردم کردستان از واقعه دستگیری عروس و فرزندان ایشان از آیت الله طالقانی مجاهد بزرگ خواست تا سنگر جهاد را به خاطر نادانی عدهای خالی نگذارد.

بسم الله الرحمن الرحيم

مجاهد نستوه علامه بزرگوار حضرت آیت الله العظمی طالقانی دامت برکاته .

حادثه اسفبار اسائه ادب از طرف افرادی بد نیت یا نادان نسبت به فرزندان آن حضرت مردم کردستان و همه مسلمنان ایران را پریشان و متاثر گردانید. ملت ایران هرگز تحمل زندان ها و شکنجه های جسمی و روحی آن بزرگمرد را در راه اسلام که راه آزادی و بهروزی انسان است فراموش نمیکند و بخصوص مردم سرزمین کردستان خاطره سفر پر برکت آن حضرت را به سنندج همیشه زنده نگاه می دارد و بخاطر دارند که در کمال حسن نیت و صراحت به نمایندگی از طرف امام خمینی حق مشروع خود مختاری را برای مردم این منطقه در اجتماع با شکوه میدان آزادی بعنوان حق دینی و خددادی نه منصبی اعطائی فرمودید. کردستان و سراسر ایران امیدوار است که آن مجاهد بزرگ هرگز سنگر جهاد را بخاطر نادانی عدهای خالی نگذارد زیرا دشمن اساسی ملت ایران که استعمارهای بین المللی است هنوز در روزنامه های مرزی و سیاسی به کمین است و دامهای تزویر و مردم فربیش گسترده! و براستی دریغ است خالی گذاردن سنگر از مردی که طاقت و پایداری عمار و بلال و تقوی و کاردانی و شجاعت عمرو على را از او انتظار داشتیم. سرورم ! طالقانی محبوب ! به سنگر مبارزه بی امانت برگرد و راه را تا پایان با ملت باش که ملت با تو است.

سنندج – احمد مفتى زاده

(اطلاعات ۱۳۵۸/ ۱ / ۲۰ )

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.