پیام تبریک مکتب قرآن کردستان به مناسبت موفّقیَت همه پرسی در  کوردستان عراق
03 آبان 1396 - 8:36
شناسه : 97
9
حرکت دینی مکتب قرآن کردستان برگزاری موفّقیّت آمیزِبامشارکت78% این همه پرسی را به همه‌ی مردم اقلیم کردستان، مسئولان حکومت، رهبران احزاب سیاسی و دینی آن دیار تبریک گفته و نظرشان را به این نکات اساسی جلب می‌کند
نویسنده : اسلام کرد
پ
پ

پیام تبریک مکتب قرآن کردستان به مناسبت موفّقیَت همه پرسی در  کوردستان عراق
بسم الله الرحمن الرحیم
(وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِنْ شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ ۖ وَلَئِنْ كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِي لَشَدِيدٌ)
با عنایات و الطاف الهی، همه پرسی در اقلیم کردستان،با تٲییدو حمایت  همەی احزاب و تشکلّهای سیاسی و دینی،و شرکت چشمگیر ساکنین اقلیم اعمّ از کورد و غیر کورد با موفقیت و در آرامش کامل، برگزار شد.

ٱری، حق تعیین سرنوشت، حقی خدادادی و فطری هر انسانی است که قوانین و مقررات و کنوانسیونهای بین المللی،ونیز موازین حقوق بشری بر آن صحّه گذاشتەاند.
رأی موافق ساکنین اقلیم کردستان دراین همه ‌پرسی در واقع رأی به پایان یافتن کشتار کودکان ،زنان، کوچ اجباری، نسل کشی، ویرانی شهر‌ها و روستاها، بمباران شیمیایی وانواع ظلمها و تبعیض و نابرابریها بود.
درک علت برگزاری همه‌ پرسی استقلال با در نظرداشت یک قرن تحقیر روا داشته شده در حق مردمان شرکت کننده در این رفراندوم، کاملا قابل درک است.
شایان ذکراست:همانطور که مسئولان اقلیم کردستان به دفعات تأکید کرده‌اند، کشور مستقل کردستان، نه تنها برای هیچ کشوری تهدید به شمار نمی رود، بلکه همانند همیشه حافظ و نگهبانی مطمئن برای مرزهای خود و همسایگانش خواهد بود.
حرکت دینی مکتب قرآن کردستان برگزاری موفّقیّت آمیزِبامشارکت78% این همه پرسی را به همه‌ی مردم اقلیم کردستان، مسئولان حکومت، رهبران احزاب سیاسی و دینی آن دیار تبریک گفته و نظرشان را به این نکات اساسی جلب می‌کند که:
” کنار گذاشتن اختلافات، ایجاد %fg9دلی و همراهی میان مسؤلانِ حکومت وتشکلهاواحزاب،بامردم بودن وهمچون ٱنان زیستن!، عمل کردن به  وعدەهای پیش از رفراندم، تحمّل نقد و نظر مخالفان، احقاق حقوق قانونی و شرعی اقلّیّتهای دینی، مذهبی و ملّی، ضامن بقا و موفّقیّت حکومت مستقلّ کردستان خواهدبود”.

از طرف مکتب قرآن کردستان:
حسن امینی
2017/09/25

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.