درخواست آزادی یا مرخصی همه زندانیان از طرف استاد کاک حسن امینی از رؤسای قوای سه گانه
21 اسفند 1398 - 10:31
شناسه : 451
6
درخواست حاکم شرع مردمی کردستان: آیا مطابق قانونِ عقل، دین و حقوق کشوری و بین المللی می توان تفاوت و جدایی در میان گرفتار شدن به کرونا یا خداناکرده مرگ زندانیان آزاد شده و زندانیان نگهداشته شده قایل شد؟
نویسنده : اسلام کرد
پ
پ

رؤسای محترم قوای سه گانه جمهوری اسلامی ایران، آقایان دکتر حسن روحانی، دکتر علی لاریجانی و حجت الاسلام ابراهیم رئیسی

سلام علیکم

بحران بی سابقه و نابود کننده کرونا، امروزها فرزندان وطن را خرد کرده و می بلعد، و طبق تحقیقات و توصیه های کارشناسان بهداشت و پزشکان ذیربط، پناهگاه و جای امنی از این غول سرکش، جز منزل و خانه ی شخص وجود ندارد و در صورت گرفتار شدن به آن، نه در داخل و نه در خارج کشور، چاره و داروئی برایش کشف نشده است. با درک و فهم همین حقیقت، مسئولین مربوطه و در رأس آنان رئیس قوه ی قضائیه حکم آزادی یا مرخّصی بیش از پنجاه هزار زندانی را صادر و به قول خودشان عملی هم نموده اند که اقدامی بس بجا و خداپسندانه می باشد، اما آنچه در اینجا جای سؤال است اینست که تکلیف سایر زندانیان چه خواهد شد؟ بخصوص زندانیان سیاسی، عقیدتی، امنیتی و مطبوعاتی که مجموعاً خیلی بیشتر از آزادشدگان می باشند. آیا دچار شدن آنان به این درد بی درمان، و خدای ناکرده مرگ آنان به علّت نداشتن محل و مأوای مناسب اشکال ندارد؟! آیا مطابق قانونِ عقل، دین و حقوق کشوری و بین المللی می توان تفاوت و جدایی در میان گرفتار شدن به کرونا یا خداناکرده مرگ زندانیان آزاد شده و زندانیان نگهداشته شده قایل شد؟ بنابر آنچه گذشت، جدّاً از شما انتظار می رود، در این برهه ی فوق العاده حساس و استثنایی، کلیّه ی زندانیان را آزاد نموده و یا به مرخصی بفرستید، و در صورت لزوم وثیقه ی معتبر و درخور را اخذ نمائید.
این اقدام ضروری، از سویی موجب رضامندی پروردگار، و در نتیجه امید به برطرف نمودن این بلیّه ی سهمگین از مملکت، و از دیگر سو تشکّر و قدردانی مردم، و همکاری بیشتر آنان در جهت شکست و رفع این رخداد خانمانسوز از کشورمان خواهد شد، در غیر اینصورت، مرگ هر یک از آنان را اگر نگوییم قتل عمد، بی تردید قتل غیرعمد برای مسئولینِ مربوطه و مقامات قادر بر جلوگیری از این فاجعه به حساب خواهد آمد.

حسن امینی
حاکم شرع مردمی کردستان
1398/12/19

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.