دانلود کتاب چگونگی آموزش دین/ کاک احمد مفتی زاده

شناسه : 1532 14 خرداد 1399 - 3:05 منبع : کانال تلگرامی
یکی دیگر از آثار ارزشمند علامه کاک احمد مفتی زاده با نام " چگونگی آموزش دین " که سال 1395 توسط عده ای از یاران و همفکران کاک احمد بازگردانی و چاپ گردید، اکنون آماده دانلود است.
دانلود کتاب چگونگی آموزش دین/ کاک احمد مفتی زاده
پ
پ

یکی دیگر از آثار ارزشمند علامه کاک احمد مفتی زاده با نام ” چگونگی آموزش دین ” که سال ۱۳۹۵ توسط عده ای از یاران و همفکران کاک احمد بازگردانی و چاپ گردید، اکنون آماده دانلود است.

این اثر ترجمه‌ی اصلاح شده‌ی سیزده کاست مجموعه‌ی چگونگی آموزش دین (شماره‌ی ۲۳۸) است، تلاش می‌کند تا نمونه‌ی رسیدن به انسان شاهد و شهید را عرضه کند. سلسله مباحث کتاب در سال ۱۳۶۰ در قالب کلاس هایی ارائه شده است.

چگونگی آموزش دین، برنامه ای بسیار اساسی و مهم برای‌ پرورش و آموزش دینی طراحی شده است. در واقع میتوان گفت کاکه‌ احمد، مطابق با آنچه که خود در متن بدان اشاره می‌ کند، برنامه ی پرورشی منسجمی را برای مجموعه ‌ی مکتبی ‌ها و غیر مکتبی ها، با تفاوت در‌ تدریس نوشته است.

بنابراین از خوانندگان ارجمند درخواست میشود،‌ مطالب را با دقت هرچه تمام تری پی گیری کنند. به ویژه اینکه در لابه لای مباحث، مطالب فلسفی-کلامی نیز مطرح شده است.

در مقدمه اي که کاکه احمد بر اثر خود آورده، دو پرسش بنیادین و زیربنایی را طرح کرده و با پاسخ دادن به آنها، از هر شک و تردید و گمانه زنیی جلوگیري کرده است. پرسشها این است که: تهیۀ این اثر، چه هدفی را دنبال میکند؟ و چه اندیشهاي عامل پدید آمدن برنامهاي این گونه براي پرورش و آموزش بوده است؟

چگونگی آموزش دین
کتاب چگونگی آموزش دین، اثر کاک احمد مفتی زاده


ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.