جنگ جهانی سوم با کرونا
16 اسفند 1398 - 10:39
شناسه : 454
22
کتایون محمودی: دنیای کرونا زده ، از هیبت این جنگاور بی گرز و سندان ؛ چنان به هراس افتاده که غرور پیشرفت و اکتشافات را یک شبه از خاطر برده است . انگار همه مسخ شده اند ؛ چه زادگاه نامبارکش چین که ادعای قدرت برتر اقتصادی را در حال علم کردن بود و چه کشورهای مستعمره ی دیگرش که یکی بعد از دیگری ، در برابرش زانو می زنند .
نویسنده : کتایون محمودی منبع : کانال تلگرامی نویسنده
پ
پ

در تبعید خانگی و بمباران رسانه ای ، خبر فتوحات کرونا ، لحظه به لحظه به سمع و نظرمان می رسد . دلهره آور است این ویروس کوچک به دنیا اعلان جنگ داده و همه از ترس عبورش از مرزها ، تمهیدات سخت اتخاذ کرده اند و عالیجناب کرونا ، بی اعتنا به آن ها ، بی خبر وارد می شود و پرچم حضورش را برزمین می کوبد و خبر آمدنش را با به شماره انداختن نفس قربانیانش جار می زند .

دنیای کرونا زده ، از هیبت این جنگاور بی گرز و سندان ؛ چنان به هراس افتاده که غرور پیشرفت و اکتشافات را یک شبه از خاطر برده است .
انگار همه مسخ شده اند ؛ چه زادگاه نامبارکش چین که ادعای قدرت برتر اقتصادی را در حال علم کردن بود و چه کشورهای مستعمره ی دیگرش که یکی بعد از دیگری ، در برابرش زانو می زنند .

حالا کجاست رتبه ی ماهواره و قمر کشورها در برابر ویروس میکروسکوپی کرونا ؟
کجاست مقام اول و دوم اقتصادجهانی که جلسات فشرده ی پشت درهای بسته شان ، برای مهار کرونا بی نتیجه مانده است ؟
حالا به خود بنازید که حتی جرات بیرون آمدن از خانه هایتان را ندارید . صدای قهقهه های سرمستانه ی کرونا را می شنوید در چین و ماچین که هل من مبارز می طلبد و کسی جلودارش نیست .
مست غرور بودید و حالا زبون ورود این کوچک در ریه هایتان ….
کجا رفت نعره های مستانه در میدان قدرت که هیچ خدا را بنده نبودید و می تاختید و به قدرتتان مغرور بودید …

حالا کجاست آن کبر شیطانی که بر سر خلق مظلوم بمب بشکه ایی و خوشه ایی می ریختید و حالا مرزهایتان را بسته اید که مبادا سرزده با کف دست آلوده ای ، امپراطوری تان را به فنا ندهد …

جنگ جهانی کرونا با دنیاست ، تمام جهان یک طرف ، این کوچک ریز میکروسکوپی یک طرف ! حالا کی از کی می ترسد ؟

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.