احضار کاک عبدالله عباسی به اداره اطلاعات کوردستان
17 بهمن 1398 - 8:48
شناسه : 115
12
کاک عبدالله عباسی، یکی از مسئولان دفتر حاکم شرع مردمی کوردستان، استاد کاک حسن امینی و مدرس قسم خواهران مدرسه‌ی علوم دینی امام بخاری سنندج، به اداره‌ی کل اطلاعات استان کردستان احضار شد
نویسنده : اسلام کرد منبع : تابناک
پ
پ

امروز چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ کاک عبدالله عباسی، یکی از مسئولان دفتر حاکم شرع مردمی کوردستان، استاد کاک حسن امینی و مدرس قسم خواهران مدرسه‌ی علوم دینی امام بخاری سنندج، به اداره‌ی کل اطلاعات استان کردستان احضار شد و به مدت یک و نیم ساعت، در زمینه‌های مختلف، کتبی و شفاهی مورد بازجویی قرار گرفت.
ازجمله، در مورد مدرسه‌ی علوم دینی امام بخاری سنندج و، سفر ۸ سال پیشش به شهر دبی ،که در زمینه‌ی این سفر، به تفصیل مورد بازخواست قرار گرفته است.
این در حالی است که این مدرس مدرسه دینی امام بخاری سنندج، در سال۱۳۹۱ و به هنگام بازگشت از آن سفر، که کاملا به صورت قانونی و از مبادی خروجی و ورودی رسمی کشور صورت گرفته بود، از سوی اداره‌ی اطلاعات کوردستان بازداشت شده و چهل روز را با اتهامات واهی و بی‌اساس، در سلول انفرادی گذراند.
پرونده‌ی ساخته شده در این مورد به دادگاه ارسال و نامبرده به شش ماه زندان تعلیقی به مدت پنج سال محکوم شد. لازم به ذکر است که مدت سه سال هم از سپری شدن تعلیق پنج‌ساله گذشته است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.